Způsob dodání

 1. Poštou zdarma
  Veškeré zboží Vám bude zasláno dobírkou zdarma po celé ČR, tzn., že zaplatíte pouze cenu uvedenou v našem katalogu.
  V tomto případě máte do 14-ti dnů po obdržení zboží nárok na vrácení peněz, pokud nám v této lhůtě zašlete zboží zpět i bez udání důvodu.


 2. Osobní odběr
 3. Po dohodě si je možno veškeré nabízené zboží prohlédnout, porovnat a odzkoušet v poslechové místnosti v Ostravě. Tento způsob doporučujeme zejména u reprosoustav, neboť zde jsou největší rozdíly v charakteru zvuku. Navíc ještě obdržíte 3% slevu z uvedených cen.

 4. Dovoz a instalace naší firmou
 5. Zejména pokud se to týká dražších komponentů, můžeme toto zboží na Vaše přání dovézt a nainstalovat u Vás doma. K dojednání této služby je nutno nás přímo kontaktovat, nejlépe telefonicky.

Výkup zboží

Jak jednoduše prodat vaše nepotřebné audio-zařízení?

 1. Poštou
  Kontaktujte nás nejlépe přímo telefonicky - po dohodě s námi a upřesnění ceny nám Vaše zařízení jednoduše zašlete a do týdne dostanete peníze (samozřejmě za podmínky, že výrobek je technicky ve 100% stavu a odpovídá Vašem informacím – v opačném případě zašleme výrobek zpět na Vaši adresu).


 2. Osobním odběrem
  Jedná-li se o zvlášť hodnotný highendový komponent, můžeme jej po dohodě přímo vyzvednout a zaplatit u Vás doma. Rovněž k zákazníkům z Ostravy a okolí můžeme po dohodě přijet osobně.


 3. Protiúčtem
  Vlastníte nějaké audio-komponenty, které byste chtěli obměnit za lepší nebo vhodnější zařízení? (Například AV receiver s Dolby Pro Logic za AV receiver s Dolby Digital a DTS.)
  Nebo se Vám nějaká část audiozařízení nehodí značkou, barvou nebo vzhledem do sestavy a chcete místo ní pořídit výrobek s jinými vlastnostmi nebo výbavou?
  A nebo jste se přestěhovali a velikost Vašich reproboxů neodpovídá nové velikosti poslechového prostoru?
  Žádný problém!

  Vyberte si u nás vhodnější zařízení a Vaše komponenty nám můžete zároveň odprodat formou protiúčtu některým ze dvou výše uvedených způsobů.