Záruka na veškerý sortiment
Právo kupujícího na vrácení peněz bez udání důvodu
Dodání zdarma po celé ČR
3% sleva při osobním odběru

Nabídka měsíce

Po kliknutí se zobrazí detail
síťový WiFi/Bluetooth reprosystém složený z řídící základny, soundbaru a bezdrátového aktivního subwooferu Acoustimass
Wi-Fi/LAN/Bluetooth adapter pro streamování z PC/NAS/internetová radia/Spotify atd., TrueSpace signal processing pro dokonalé rozložení zvuku v místnosti, bezdrátový sub Acoustimass (až 9 metrů), 4 HDMI vstupy, kalibrace ADAPTiQ, programovatelný dálk.ovl.
39 000 Kč
7 770 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
síťový AV receiver s Wi-Fi/Bluetooth/DAB+
Bluetooth+WiFi, HD dekodéry, Internet Radio/Audio streaming/USB (192kHz/24bit WAV/FLAC, MP3, DSD atd.), AirPlay/Spotify/Pandora, D/A převod.Burr Brown 192/24, Smartphone aplikace (iOS/Android), kalibrace YPAO, 6x HDMI (3D/4K/ARC), FM/DAB+ tuner, dálk.ovl.
17 490 Kč
7 490 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
AV receiver s WiFi/Bluetooth
zabudované Bluetooth a WiFi, HD dekodéry, Internet Radio/streaming/čelní USB (FLAC HD/WAV/DSD atd.), Smartphone aplikace, AirPlay/Spotify, kalibrace Audyssey MultEQ, bi-amping/2.zóna, HDMI upscaler na 4K/3D/ARC, RDS tuner, programovatelný dálkový ovladač
15 990 Kč
5 490 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
2 podlahové reprosoustavy (jednou vybalené)
3 pásmové, bassreflex vzadu, 31Hz-48kHz/200 W, výšk. měnič RiCom+/2x středobasový 135 mm v konfiguraci D´Appolito (membrány ALTIMA)/basový 210 mm v tlakové komoře (membrána ALTIMA), třípolohový přepínač pro nastavení výšek, vnitřní propojení "Real Cable"
77 800 Kč
28 990 Kč
Objednat

Vítejte.
Na našich stránkách naleznete pouze zánovní popřípadě zcela novou hifi techniku značkových výrobců, ovšem za poloviční nebo i třetinové ceny (ve srovnání s původními maloobchodními cenami).

Prodáváme vesměs takové výrobky, jejichž kvalita a úroveň zpracování předurčuje podstatně delší životnost a větší požitek, než je tomu u různých plastových krabiček ze supermarketů, tvářících se jako hifi-zařízení nebo domácí kino. Chcete-li tedy ušetřit, pak raději zvolte nákup použitého kvalitního výrobku. Další výhodou oproti koupi nového zboží je možnost investovat stejnou částku do sice použitého, ale výkonnějšího a podstatně kvalitněji zpracovaného produktu.

Každý výrobek si můžete důkladně prohlédnout ze všech stran na mnoha fotografiích.

U všech použitých výrobků garantujeme 100% technický stav a poskytujeme záruku dle § 620 a §626 Občanského zákoníku (2 roky u nového zboží, 1 rok u použitého zboží).

Zaručujeme vrácení peněz dle §53 Občanského zákoníku – nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, můžete jej do 14-ti dnů od obdržení zaslat i bez udání důvodu zpět a Vaše peníze Vám budou obratem vráceny.

Provádíme i výkup audio-techniky, a to i formou protiúčtu (viz Výkup zboží).

Kontaktujte nás – vykupujeme veškeré značkové a hodnotné hifikomponenty, pouze ve 100% technickém stavu.

Hledáte-li nějaké hifikomponenty nebo sestavy, které nejsou v naší nabídce, kontaktujte nás. Rádi se pokusíme Vám je zajistit za co nejpříznivějších podmínek.

Uvítáme i zákazníky ze Slovenska, způsob dodání je nutno dojednat telefonicky.