Záruka na veškerý sortiment
Právo kupujícího na vrácení peněz bez udání důvodu
Dodání zdarma po celé ČR
3% sleva při osobním odběru

Nabídka měsíce

Po kliknutí se zobrazí detail
2.1 kanálový síťový stereo receiver (identický s modelem TX-L20D) + 2 satelity a bezdrátový subwoofer
HD dekodéry vč.Dolby True HD a DTS-HD, HDMI (4in/1out, 4K/60Hz, HDCP2.2, HDR), zabudované WiFi a Bluetooth, streaming, síťové funkce (TuneIn/Google Cast/Spotify, Tidal), Internet Radio, AirPlay, čelní USB, phono MM, tuner FM a DAB+, FireConnect, dálk.ovl.
21 990 Kč
9 490 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
5.1 kanálový WiFi/Bluetooth receiver se zabudovaným 3D Blu-ray přehrávačem
přehrává CD/DVD/3D Blu-ray, zabudované WiFi a Bluetooth/streaming/USB/RDS tuner, AirPlay, 3x vstup HDMI (4K/3D/ARC/MHL), zvukové HD dekodéry, aplikace pro Smartphone, automatická kalibrace EzSet/EQ mikrofonem, programovatelný/učící se dálkový ovladač
27 990 Kč
6 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
AV receiver
HD dekodéry, D/A převodníky Burr-Brown 192kHz/24bit pro všechny kanály, Internet Radio/streaming přes Ethernet/USB (FLAC/MP3/WMA/WAV/AAC/LPCM atd.), Smartphone aplikace pro Android/Apple, Spotify, 6x vstup/1x výstup HDMI (3D, ARC), RDS tuner, dálk.ovl.
11 690 Kč
3 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
integrovaný stereo zesilovač
ToP-ART, symetrická konstrukce, digitální optický/koaxiální vstup, phono, zlacené svorky, Pure Direct (přemostění korekcí)/CD Direct (přemostění přepínače vstupů), Variable Loudness, výstupy na 2 páry repro s přepínačem impedance (4/6 ohmů), dálk. ovladač
21 990 Kč
11 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
hudební server a streamer
ovládání a streamování z lokálního uložiště pomocí smartphone aplikace ROON Essentials (iOS/Android/Windows/Apple OSX), ROON/TIDAL/AirPlay/Live Radio atd, vstupy: Ethernet/USB 2.0, výstupy: 2x cinch/koaxiální (až 192/24)/optický (až 96/24), hliníkové šasi
35 000 Kč
10 490 Kč
Objednat

Vítejte.
Na našich stránkách naleznete pouze zánovní popřípadě zcela novou hifi techniku značkových výrobců, ovšem za poloviční nebo i třetinové ceny (ve srovnání s původními maloobchodními cenami).

Prodáváme vesměs takové výrobky, jejichž kvalita a úroveň zpracování předurčuje podstatně delší životnost a větší požitek, než je tomu u různých plastových krabiček ze supermarketů, tvářících se jako hifi-zařízení nebo domácí kino. Chcete-li tedy ušetřit, pak raději zvolte nákup použitého kvalitního výrobku. Další výhodou oproti koupi nového zboží je možnost investovat stejnou částku do sice použitého, ale výkonnějšího a podstatně kvalitněji zpracovaného produktu.

Každý výrobek si můžete důkladně prohlédnout ze všech stran na mnoha fotografiích.

U všech použitých výrobků garantujeme 100% technický stav a poskytujeme záruku dle § 620 a §626 Občanského zákoníku (2 roky u nového zboží, 1 rok u použitého zboží).

Zaručujeme vrácení peněz dle §53 Občanského zákoníku – nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, můžete jej do 14-ti dnů od obdržení zaslat i bez udání důvodu zpět a Vaše peníze Vám budou obratem vráceny.

Provádíme i výkup audio-techniky, a to i formou protiúčtu (viz Výkup zboží).

Kontaktujte nás – vykupujeme veškeré značkové a hodnotné hifikomponenty, pouze ve 100% technickém stavu.

Hledáte-li nějaké hifikomponenty nebo sestavy, které nejsou v naší nabídce, kontaktujte nás. Rádi se pokusíme Vám je zajistit za co nejpříznivějších podmínek.

Uvítáme i zákazníky ze Slovenska, způsob dodání je nutno dojednat telefonicky.