Záruka na veškerý sortiment
Právo kupujícího na vrácení peněz bez udání důvodu
Dodání zdarma po celé ČR
3% sleva při osobním odběru

Nabídka měsíce

Po kliknutí se zobrazí detail
sestava mini CD receiveru a reprosoustav
viz popis samostatného CD receiveru a reprosoustav
14 980 Kč
3 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
síťový Bluetooth/Wifi soundbar s bezdrátovým subwooferem
viz popis v testech a na stránkách výrobce
18 990 Kč
7 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
Set aktivních podlahových reprosoustav (HDMI/Bluetooth) a dálkového ovladače
vstupy: 3x HDMI (3D/4K)/optický/koax./cinch, HDMI výstup ARC, SUB výstup, Bluetooth, DTS/Dolby Digital/reg.basů/výšek/equalizer; dálk.ovladač; zesilovač 300W, 3 pásmové, bassreflex, výšk.měnič 25mm (Alu-Mangan), 1x střed.180mm/2x basový 200mm (Aluminium)
39 990 Kč
19 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
AV receiver
certifikace THX Ultra2, HD dekodéry včetně Dolby True HD a DTS-HD, 7.1 vstup a výstup, 3 vstupy/1 výstup HDMI (1.3a,), upscaler až na 1080p, kalibrace mikrofonem, Pure Audio, bi-amping nebo můstkový režim, RDS tuner, programovatelný/učící se dálk.ovladač
42 990 Kč
6 990 Kč
Objednat
Po kliknutí se zobrazí detail
integrovaný stereo zesilovač
WRAT (Wide Range Amplifier Technology), třístupňové invertované obvody Darlington, kondenzátory 2 x 8.200 µF, Direct, korekce, phono vstup MM, pre-out výstup pro subwoofer, 2 páry reprosvorek s přepínáním, sluchátkový výstup, systémový dálkový ovladač
9 490 Kč
4 290 Kč
Objednat

Vítejte.
Na našich stránkách naleznete pouze zánovní popřípadě zcela novou hifi techniku značkových výrobců, ovšem za poloviční nebo i třetinové ceny (ve srovnání s původními maloobchodními cenami).

Prodáváme vesměs takové výrobky, jejichž kvalita a úroveň zpracování předurčuje podstatně delší životnost a větší požitek, než je tomu u různých plastových krabiček ze supermarketů, tvářících se jako hifi-zařízení nebo domácí kino. Chcete-li tedy ušetřit, pak raději zvolte nákup použitého kvalitního výrobku. Další výhodou oproti koupi nového zboží je možnost investovat stejnou částku do sice použitého, ale výkonnějšího a podstatně kvalitněji zpracovaného produktu.

Každý výrobek si můžete důkladně prohlédnout ze všech stran na mnoha fotografiích.

U všech použitých výrobků garantujeme 100% technický stav a poskytujeme záruku dle § 620 a §626 Občanského zákoníku (2 roky u nového zboží, 1 rok u použitého zboží).

Zaručujeme vrácení peněz dle §53 Občanského zákoníku – nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, můžete jej do 14-ti dnů od obdržení zaslat i bez udání důvodu zpět a Vaše peníze Vám budou obratem vráceny.

Provádíme i výkup audio-techniky, a to i formou protiúčtu (viz Výkup zboží).

Kontaktujte nás – vykupujeme veškeré značkové a hodnotné hifikomponenty, pouze ve 100% technickém stavu.

Hledáte-li nějaké hifikomponenty nebo sestavy, které nejsou v naší nabídce, kontaktujte nás. Rádi se pokusíme Vám je zajistit za co nejpříznivějších podmínek.

Uvítáme i zákazníky ze Slovenska, způsob dodání je nutno dojednat telefonicky.